Polysianes – Face & Body Self-Tanner Delicious Jelly with Monoï

2,500 Lekë

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Xhel transparent kremoz që përthithet menjëherë pa lënë njolla.

I fal lëkurës një nxirje uniforme natyrale që zgjat. Ngjyrim i menjëhershëm: rezultat i dukshëm brenda një ore. Monoi i jep veti zbutëse, hidratuese dhe ushqyese lëkurës. I përshtatshëm për të gjithë tipet e lëkurave.

Udhëzime mbi përdorimin

Shpërndajeni në fytyrë dhe/ose trup. Pas aplikimimt lani duart dhe prisni disa minuta para se të visheni.

Firma

Polysianes

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

100ml

Water (Aqua), Peg-4, Dihydroxyacetate, Peg-7 Glyceryl Cocoate, Cyclopentasiloxane, Polyacrylamide, Benzyl Salicylate, Butylparaben, C13-14 Isoparaffin, Cinnamyl Alcohol, Citronellol, Cocos Nucifera (Coconut) Oil (Cocos Nucifera Oil), Cyclohexasiloxane, Disodium Edta, Ethylparaben, Fragrance (Parfum), Gardenia Tahitensis Flower, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Laureth-7, Limonene, Linalool, Methylparaben, Phenoxyethanol, Propylparaben, Red 40 (CI 16035), Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Xanthan Gum, Yellow 6 (CI 15985).

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Polysianes – Face & Body Self-Tanner Delicious Jelly with Monoï”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART