Polysianes – Dry Oil with Monoï SPF 30

2,900 Lekë

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Polysianes Dry Oil with Monoï SPF 30 eshte nje mbrojtje e larte nga dielli per trupin dhe floket. Jo i yndyrshem, ky vaj i pasur me Monoi dhe Morinda ofrojne nje nxirje uniforme te lekures. Rezistent ndaj ujit, ajo gjithashtu ka veprim anti-moshe.
Teksture e mendafshte, e thate ne prekje.
Nuk ngjit
Ideale per lekurat me te ndjeshme
Specifik per trup dhe floke.

Firma

Polysianes

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

150ml

SPF

30

Isododecane, C12-15 Alkyl Benzoate, Cocos Nucifera (Coconut) Oil (Cocos Nucifera Oil), Diethylhexyl Butamido Triazone, Octocrylene, Bis-Ethylhexyloxyphenol, Methoxyphenyl Triazine, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Benzyl Salicylate, Bht, Cinnamyl Alcohol, Citronellol, Fragrance (Parfum), Gardenia Tahitensis Flower, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool, Morinda Citrifolia Fruit Extract, Propylene Glycol, Tocopherol, Tocopheryl Acetate.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Polysianes – Dry Oil with Monoï SPF 30”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART