- 20%

Polysianes – Body Beauty Monoï Cream

2,400 Lekë

Përshkrimi i Produktit

“Perkujdesje anti-moshe dhe hidratuese fale vetive te Monoi nga Tahiti dhe Morinda. Creme de Monoi eshte nje eliksir i jashtezakonshem bukurie qe sublimon, mbron filmin hidrolipidik te lekures dhe e ruan ate nga fotoplakja. Perkujdesje pas diellit ose gjate gjithe vitit, perkujdesje sublimuese e jashtezakonshme e lekures.

-Hidraton intensivisht lekuren
-Veprim anti-oksidues i fuqishem i vertetuar
-Ushqen dhe rigjeneron lekuren ne thellesi
-Multi-sensorial, ofron freski dhe kenaqesi per te gjitha shqisat
-Sublimon lekuren fale permbajtjes ne grimca shume-ngjyreshe
-Shton kohezgjatjen e nxirjes.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Polysianes

Mosha

Të gjithë

Forma

Vazo

Sasia

200ml

Aqua, Isododecane, Propylene Glycol, PPG-15, Stearyl Ethe, Isodecyl Neopentanoate, Mineral Oil (Paraffinum Liquidum), Peg-8, Cocos Nucifera (Coconut) Oil (Cocos Nucifera Oil), Glyceryl Stearate, Polymethyl, Methacrylate, Stearyl Alcohol, Batyl Alcohol, Benzoic Acid, Benzyl Salicylat Bht, Caprylyl Glycol, Carbomer, Ceteth-20, Cinnamyl Alcohol, Citronellol, Dimethicone, Dissodium EDTA, Parfum (Fragrance), Gardena Tahitensis Flower, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Iron Oxides (Ci 77491), Limonene, Linalool, Mica, Morinda Citrifolia Fruit Extract, Sodium Hydroxide, Steareth-25, Titanium Dioxide (Ci 77891), Tocopherol, Tocopheryl Acetate.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Polysianes – Body Beauty Monoï Cream”

LART