Polysianes – Body and Hair Beauty Oil with Morinda Monoï

2,600 Lekë

Përshkrimi i Produktit

“I krijuar qe ne vitin 1932, Monoi nga Tahiti njihet si nje vaj me vlera te jashtezakonshme ushqyese.
Huile de Monoi vjen nga perzierja e 12luleve Tiare ( Gardenia Tahitensis) ne 1 liter vaj kokosi te konservuara per rreth 1muaj. Kombinimi i Huile de Monoi me ekstraktin e MORINDA-s, nje frut ekzotik, si dhe me vitaminen E eshte sekreti i bukurise tradicionale te grave polineziane dhe jo vetem i tyre.

-Ushqen intensivisht
-Hidraton, qeteson dhe mbron
-Sublimon floket dhe lekuren
-Teksture e pasur
-Multi-sensoriale
-Arome magjepsese e Polinezise

** Vaji ngrin ne temperature nen 28°C.Ne kete rast para perdorimit, keshillohet qe flakoni te vendoset afer nje burimi nxehtesie, te lihet disa minuta ne diell ose te venndoset disa minuta ne uje te ngrohte.

Perdorimi:Aplikojeni vajin ne trup dhe floke duke e masazhuar me levizje rrethore”

0/5 (0 Reviews)
Firma

Polysianes

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

125ml

Elaeis Huineensis (Palm) Kernel Oil (Elaeis Huineensis Kernel Oil), Cocos Nucifera (Coconus Oil), Gardenia Tehitensis Flower, Benzyl Salicylate, BHT, Cinnamyl Alcohol, Citronellol, Parfum (Fragrance), Hexyl CInnamal, Hydroxycitronellol, Limonene, Llinalool, Moronda Citrifolia Fruit Extract, Propylene Glyciol, Tocopherol, Tocopheryl Acetate.
Active Ingredients: Monoï de Tahiti, appellation d’origine.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Polysianes – Body and Hair Beauty Oil with Morinda Monoï”

LART