Polysianes – After Sun Body and Hair Shower Shampoo

1,400 Lekë

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Polysianes shampo per floke dhe trup pas dielli eshte nje produkt ideal per tu perdorur gjate pushimeve.
Kjo shampo eshte e pershtatshme per lekuren dhe floket. I pasur me Tahiti Monoi, hidraton lekuren, ristrukturon flokun, duke lene nje parfum te lehte pas aplikimit. Tahiti Monoi eshte perberes natyral me nje permbajtje te larte te acideve yndyrore per nje hidratim me intensiv.
Largon kripen nga floket dhe lekura. U jep shkelqim flokeve dhe lehteson krehjen. Shkumon dhe ne uje te kripur.

Firma

Polysianes

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

200ml

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Lauryl Betaine, Coco-Glucoside, Glycol Distearate, Ceteareth-60 Myristyl Glycol, Peg-45 Palm Kernel Glycerides, Peg-7 Glyceryl Cocoate, Benzoic Acid, Benzyl Salicylate, Citronellol, Cocamide Mea, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Disodium Edta, Fragrance (Parfum), Gardenia Tahitensis Flower, Glyceryl, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Laureth-10, Limonene, Linalool, Methylisothiazolinone, Peg-120 Methyl Glucose Dioleate, Polyquaternium-10, Red 33 (CI 17200), Sodium Chloride, Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Yellow 6 (CI 15985).

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Polysianes – After Sun Body and Hair Shower Shampoo”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART