Play Time – Sex on the Beach lubrifikant

500 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Sex on the Beach, lubrifikant me një shije që do ju aktivizojë shqisat ju ofron lubrifikim perfekt. Formuluar sipas shijes së pangatërrueshme të koktejlit Sex on the Beach, kjo formulë nuk është vajore, nuk ngjitë dhe është e përdorshme me kondomët për një eksperiencë të bukur dhe të sigurtë.

Firma

Play Time

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

75ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Play Time – Sex on the Beach lubrifikant”

LART