Play Time – Lubrifikant Stimulues

500 Lekë

(Original Stimulating Lube)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Playtime Original Stimulating Lube është një lubrifikant jo-vajor që nuk ngjit dhe ju jep ndjesi fantastike të mëndafshta. Ky lubrifikant hidraton dhe lubrifikon zonat intime për të rritur komfortin gjatë aktivitetit seksual.

Doni të transformoni jetën tuaj seksuale? Përdorni lubrifikant, një mënyrë e këndshme dhe e sigurtë për të nxitur ndjeshmërinë. I përshtatshëm për përdorim me kondom.

Firma

Play Time

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

75ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Play Time – Lubrifikant Stimulues”

LART