Plasmon – Veal and Cooked Ham (6m+)

425 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Plasmon – Veal and Cooked Ham (6m+)

Mish viçi dhe proshutë me drithëra  është ideale për të ndryshuar shijen e ushqimit të foshnjës tuaj, sepse kombinon shijen e këndshme të viçit me delikatesën e proshutës së gatuar (pa nitrate, nitrite dhe polifosfate, të ndaluara me ligj në ushqimin për fëmijët)

 • Pa kripë të shtuar
 • Vetëm prerjet më të mira, të zgjedhura për një përmbajtje të saktë të proteinave
 • Gatim me avull

 

Firma

Plasmon

Mosha

Fëmijë

Forma

Kavanoz

Sasia

2x80gr

NutrientëtMesatarja për 100gr
FATS NOT EXCEEDING: 2.5 G OF WHICH:
SATURATED FATTY ACIDS:
1.0 G
CARBOHYDRATES (PD): 8.2 G OF WHICH:
SUGARS:
0.1 G
PROTEINS:6.8 G
SALT:
0.078 G
mg - miligram,
mcg - microgram,
Lista e përbërësve
Cooking water, meat (30%) (veal (15%), ham * (15%)), rice flour (10%), concentrated lemon juice.
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Plasmon – Veal and Cooked Ham (6m+)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART