Plasmon – Spremi Mollë dhe Mango (7m+)

190 Lekë

In stock

Përshkrimi i Produktit

Plasmon – Spremi Mollë dhe Mango (7m+)

Lëng i freskët frutash me mollë të freskët dhe mango, i përshtatshëm posaçërisht për fëmijët tuaj. Paketimi inovativ është i lehtë për t’u përdorur dhe për tu marrë me vete për ushqimet e foshnjës suaj jashtë shtëpisë. Për më tepër, është plotësisht i riciklueshëm.

 • 100% Natyral, 100% Mollë dhe Mango:
 • Pa konservues dhe ngjyrues
 • Pa aromatizues
 • Vetëm sheqerna frutash, me vitaminë C
0/5 (0 Reviews)
Firma

Plasmon

Mosha

Fëmijë

Sasia

100g

Mosha e fëmijës

7, 8, 9, 10, 11, 12, 12+

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Plasmon – Spremi Mollë dhe Mango (7m+)”

LART