Plasmon – Spremi e Gusta Yogurt me dardhë (6m+)

190 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Plasmon – Spremi e Gusta Yogurt me dardhë (6m+)

Yogurt frutash e përgatitur me fruta të cilësisë së parë si dardha e freskët. E përshtatshme për bebe dhe fëmijë mbi 6 muaj. Paketimi inovativ është i lehtë për t’u përdorur dhe për ta marrë me vete për ushqimet e foshnjës tuaj jashtë shtëpisë. Për më tepër, është plotësisht i riciklueshëm.

 • Vetëm sheqerna frutash
 • Pa aromatizues
 • Pa ngjyrues dhe konservantë
0/5 (0 Reviews)
Firma

Plasmon

Mosha

Fëmijë

Sasia

85gr

NutrientëtMesatarja për 100gr
Power363 KJ / 86 KCAL
Fats, of which:1.3 g
saturated fatty acids0.8 g
Carbohydrates, of which:17 g
sugars13 g
Proteins1.5 g
salt0.05 g
Football
60 mg
mg - miligram,
mcg - microgram,
Lista e përbërësve
Pear (45%), yogurt (30%), concentrated pear juice, tapioca starch, calcium lactate, concentrated lemon juice.
0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Plasmon – Spremi e Gusta Yogurt me dardhë (6m+)”

LART