Plasmon – Spremi e Gusta mollë dhe luleshtrydhe (12m+)

190 Lekë

In stock

Përshkrimi i Produktit

Plasmon – Spremi e Gusta mollë dhe luleshtrydhe (12m+)

Lëng i freskët frutash me mollë dhe luleshtrydhe i përshtatshëm posacërisht për fëmijët tuaj. Paketimi inovativ është i lehtë për t’u përdorur dhe për ta marrë me vete për ushqimet e foshnjës tuaj jashtë shtëpisë. Për më tepër, është plotësisht i riciklueshëm.

 • Vetëm sheqerna frutash, me vitaminë C
 • Pa aromatizues
 • Pa ngjyrues dhe konservantë
0/5 (0 Reviews)
Firma

Plasmon

Mosha

Fëmijë

Sasia

100gr

NutrientëtMesatarja për 100gr
Power248 KJ / 58 KCAL
Fats, of which:0.4 g
saturated fatty acids0.1 g
Carbohydrates, of which:13.5 g
sugars11.7 g
Proteins0.2 g
salt0.01 g
C VITAMIN:
30 mg
mg - miligram,
mcg - microgram,
Lista e përbërësve
Fruit (99.5%) (apple 89.5% (apple puree, concentrated apple puree), strawberry 10%), concentrated lemon juice, vitamin C.
0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Plasmon – Spremi e Gusta mollë dhe luleshtrydhe (12m+)”

LART