Plasmon – Spremi e Gusta, dardhë (6m+)

175 Lekë

In stock

Përshkrimi i Produktit

Plasmon – Spremi e Gusta, dardhë (6m+)

Lëng i freskët frutash me dardhë të freskët, i përshtatshëm posacërisht për fëmijët tuaj. Paketimi inovativ është i lehtë për t’u përdorur dhe për ta marrë me vete për ushqimet e foshnjës tuaj jashtë shtëpisë. Për më tepër, është plotësisht i riciklueshëm.

 • Vetëm sheqerna frutash, me vitaminë C
 • Pa aromatizues
 • Pa ngjyrues dhe konservantë
Firma

Plasmon

Mosha

Fëmijë

Sasia

100gr

NutrientëtMesatarja për 100gr
Power333 KCAL / 79 KJ
Fats, of which:0.5 g
saturated fatty acids0.1 g
Carbohydrates, of which:18.2 g
sugars13.1 g
Proteins0.4 g
salt0.007 g
C VITAMIN:
50 mg
mg - miligram,
mcg - microgram,
Lista e përbërësve
Pear (99.5%) (pear puree, concentrated pear puree), concentrated lemon juice, vitamin C.
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Plasmon – Spremi e Gusta, dardhë (6m+)”

LART