Plasmon – Sea bream with potatoes (6m+)

395 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Plasmon – Sea bream with potatoes (6m+)

Peshku i detit i homogjenizuar, falë shijes së tij delikate, është i përshtatshëm për të mësuar fëmijën tuaj me shijen e peshkut. Peshku i homogjenizuar Plasmon është krijuar për t’i siguruar fëmijës proteina me vlerë të lartë biologjike që vijnë ekskluzivisht nga peshqit. Peshku i homogjenizuar është ideal për të ndryshuar dietën e foshnjës tuaj dhe për ta mësuar atë me shijen e peshkut, një ushqim i rëndësishëm edhe për foshnjat. Ushqimi për fëmijë nuk përmban ngjyra dhe konservantë.

 • Pa kripë të shtuar

 

Firma

Plasmon

Mosha

Fëmijë

Forma

Kavanoz

Sasia

2x80gr

NutrientëtMesatarja për 100gr
FATS NOT EXCEEDING: 2.0 G OF WHICH:
SATURATED FATTY ACIDS:
0.5 G
CARBOHYDRATES (PD): 7.5 G OF WHICH:
SUGARS:
0.2 G
PROTEINS:3.7 G
SALT:
0.04 G
mg - miligram,
mcg - microgram,
Lista e përbërësve
Cooking water, sea bream fillet (20%), potatoes (18%), rice flour, extra virgin olive oil (0.3%), concentrated lemon juice.
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Plasmon – Sea bream with potatoes (6m+)”

LART