Plasmon – Salmon with potatoes (6m+)

419 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Plasmon – Salmon with potatoes (6m+)

Peshku i homogjenizuar i salmonit me patate ka një shije të mrekullueshme, një nga më të pasurat me acide yndyrore Omega 3, të cilat janë lëndë ushqyese të rëndësishme për zhvillimin e sistemeve nervore dhe vizuale të foshnjës.

 • Pa kripë të shtuar
 • E përshtatshme për fëmijën tuaj
 • Ushqyese
 • Me proteina të peshkut

 

0/5 (0 Reviews)
Firma

Plasmon

Mosha

Fëmijë

Forma

Kavanoz

Sasia

2x80gr

NutrientëtMesatarja për 100gr
FATS NOT EXCEEDING: 1.8 G OF WHICH:
SATURATED FATTY ACIDS:
0.5 G
CARBOHYDRATES (PD): 7.5 G OF WHICH:
SUGARS:
0.3 G
PROTEINS:4.0 G
SALT:
0.04 G
mg - miligram,
mcg - microgram,
Lista e përbërësve
Cooking water, salmon fillet (20%), potatoes (18%), rice flour, extra virgin olive oil (0.3%), concentrated lemon juice.
0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Plasmon – Salmon with potatoes (6m+)”

LART