Plasmon – Pure me banane biskotë dhe mollë (6m+)

570 Lekë

In stock

Përshkrimi i Produktit

Plasmon – Pure me banane biskotë dhe mollë (6m+)

Pure me banae dhe mollë e homogjenizuar posacërisht për fëmijët tuaj.

 • 100% Natyrale nga Plasmon
 • 100% fruta me vitaminë C të shtuar
 • Pa niseshte të shtuar.
Firma

Plasmon

Mosha

Fëmijë

Forma

Kavanoz

Sasia

360 gr

Banana 45%; water; apple 15%; Plasmon biscuit 5% (wheat flour, sugar, skimmed milk powder, vegetable oil, dietary fiber: inulin, raising agents: ammonium bicarbonate, sodium bicarbonate, potassium tetrate; barley malt; olive oil; Plasmon supplement : milk proteins; mineral salts, flavors, vitamins); honey 5%; sugar; cornstarch; vitmaina C.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Plasmon – Pure me banane biskotë dhe mollë (6m+)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART