Plasmon – Pure Kumbulle (4m+)

350 Lekë

In stock

Përshkrimi i Produktit

Plasmon – Pure Kumbulle (4m+)

Pure kumbulle e homogjenizuar posacërisht për fëmijët tuaj.

 • 100% Natyrale nga Plasmon
 • 100% fruta me vitaminë C të shtuar dhe pa niseshte të shtuar.
 • vetëm sheqerna frutash dhe pa ngjyrues ose konservantë

Përbërësit natyralë:

 • vetëm fruta të freskëta
0/5 (0 Reviews)
Firma

Plasmon

Mosha

Fëmijë

Forma

Kavanoz

Sasia

240gr

NutrientëtMesatarja për 100gr
CARBOHYDRATES (PD): 17.5 G OF WHICH:
SUGARS:
13 G
FATS: 0.5 G OF WHICH:
SATURATED FATTY ACIDS:
0.2 G
SALT:
0.12 G
PROTEIN0.6 G
C VITAMIN50 MG
mg - miligram,
mcg - microgram,
Lista e përbërësve
Kumbull (99.9%), vitaminë C
0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Plasmon – Pure Kumbulle (4m+)”

LART