Plasmon – Pufka të buta me karrotë dhe domate (12m+)

190 Lekë

In stock

Përshkrimi i Produktit

Plasmon – Pufka të buta me karrotë dhe domate (12m+)

Pufkat e fëmijëve Plasmon me karrotë dhe domate janë ushqim i shijshëm dhe i preferuari i fëmijëve tuaj për çdo rast. Forma e tyre argëtuese është e mrekullueshme për duart e foshnjës tuaj.

Paketimi praktik është i thjeshtë dhe i lehtë, për ta mbajtur gjithmonë me vete!
Pufkat për fëmijë nuk janë të skuqura.

 • Pa gluten
 • Pa kripë të shtuar
 • Pa konservantë ose ngjyrues
0/5 (0 Reviews)
Firma

Plasmon

Mosha

Fëmijë

Sasia

15gr

NutrientëtMesatarja për 15gr
Energy272 kJ / 64 kcal
Fats, of which:1.8 g
saturated fatty acids0.2 g
Carbohydrates, of which:11 g
sugars0.6 g
Fibers0.4 g
Proteins1.1 g
salt0.01 g
Thiamine (Vitamin B1)0.20 mg
mg - miligram,
mcg - microgram,
Lista e përbërësve
Corn flour (73%)
Sunflower oil
Carrot powder (8%) (carrot (60%), rice flour)
Tomato powder (7%)
Thiamine
0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Plasmon – Pufka të buta me karrotë dhe domate (12m+)”

LART