Plasmon – Pufka të buta me bizele dhe misër të ëmbël (12m+)

175 Lekë

In stock

Përshkrimi i Produktit

Plasmon – Pufka të buta me bizele dhe misër të ëmbël (12m+)

Një risi shumë e shijshme vjen nga Plasmon: pufkat e dizajnuara për fëmijën tuaj me bizele dhe misër të ëmbël.

 • Jo të skuqura
 • Pa gluten
 • Pa kripë të shtuar
 • Pa ngjyrues dhe konservantë
0/5 (0 Reviews)
Firma

Plasmon

Mosha

Fëmijë

Sasia

15gr

NutrientëtMesatarja për 15gr
Power269 ​​KJ / 64 KCAL
Fats, of which:1.8 g
saturated fatty acids0.3 g
Carbohydrates, of which:9 g
sugars0.5 g
Fibers1.1 g
Proteins2.6 g
salt0.00 g
Thiamine (Vitamin B1)0.17 mg
mg - miligram,
mcg - microgram,
Lista e përbërësve
Pea flour (56%), corn flour (24%), sunflower oil, sweet corn powder (10%), thiamine.
0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Plasmon – Pufka të buta me bizele dhe misër të ëmbël (12m+)”

LART