Plasmon – Pufka me karrotë dhe kungull (12m+)

190 Lekë

In stock

Përshkrimi i Produktit

Plasmon – Pufka me karrotë dhe kungull (12m+)

Një risi shumë e shijshme vjen nga Plasmon: Pufkat e dizajnuara për fëmijën tuaj me karrotë dhe kungull. Paketimi praktik  është i shkëlqyer për ta mbajtur gjithmonë me vete.

 • Jo të skuqura
 • Pa gluten
 • Pa kripë të shtuar
 • Pa ngjyrues dhe konservantë
0/5 (0 Reviews)
Firma

Plasmon

Mosha

Fëmijë

Sasia

15gr

NutrientëtMesatarja për 15gr
Power277 KJ / 66 KCAL
Fats, of which:1.9 g
saturated fatty acids0.2 g
Carbohydrates, of which:11 g
sugars0.6 g
Fibers0.4 g
Proteins1.1 g
salt0.01 g
Thiamine (Vitamin B1)0.20 mg
mg - miligram,
mcg - microgram,
Lista e përbërësve
Corn flour (74%), sunflower oil, pumpkin powder (7%), carrot powder (7%) (carrot (60%), rice flour), thiamin.
0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Plasmon – Pufka me karrotë dhe kungull (12m+)”

LART