Plasmon – Peshk merluc me patate (6m+)

395 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Plasmon – Peshk merluc me patate (6m+)

Ushqimi për fëmijë me fileto merluci ka një shije delikate dhe përfaqëson një alternativë të këndshme për të ndryshuar dietën e foshnjës tuaj.

 • Pa kripë të shtuar
 • Vetëm fileto e përshtatshme për fëmijën tuaj
 • Ushqyese
 • Me proteina të peshkut
0/5 (0 Reviews)
Firma

Plasmon

Mosha

Fëmijë

Forma

Kavanoz

Sasia

2x80gr

NutrientëtMesatarja për 100gr
FATS NOT EXCEEDING: 0.7 G OF WHICH:
SATURATED FATTY ACIDS:
0.1 G
CARBOHYDRATES (PD): 8.1 G OF WHICH:
SUGARS:
0.2 G
PROTEINS:3.2 G
SALT:
0.04 G
mg - miligram,
mcg - microgram,
Lista e përbërësve
Cooking water, hake fillet (20%), potatoes (18%), rice flour, extra virgin olive oil (0.3%), concentrated lemon juice.
0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Plasmon – Peshk merluc me patate (6m+)”

LART