Plasmon – Pappa Lattea me fruta (6m+)

600 Lekë

In stock

Përshkrimi i Produktit

Plasmon – Pappa Lattea me fruta (6m+)

Frutat e përziera së bashku me qumështin kanë shijen delikate të orizit dhe frutave miks të përshatshme pas ndërprerjes së gjirit, në fillimet e eksperiencës së shijimit të fëmijës suaj.

Karakteristikat : 

 • Ushqyese
 • Burimi i proteinave të qumështit dhe drithërave
 • Me kalcium, vitamina C dhe B
 • Shije delikate dhe e ëmbël
0/5 (0 Reviews)
Firma

Plasmon

Mosha

Fëmijë

Forma

Kuti

Sasia

275gr

Skimmed milk powder (30%), rice flour, fruit (banana, apricot, apple) (*), sugar, maltodextrin, palm oil from sustainable cultivation, mineral salts (calcium, phosphorus, iron), milk proteins , vitamins, natural flavor.

(*) 100g of powdered product contain the equivalent of 8g of banana puree, 8g of apricot puree and 6g of apple puree.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Plasmon – Pappa Lattea me fruta (6m+)”

LART