Plasmon – Pappa Lattea Biskota (6m+)

740 Lekë

In stock

Përshkrimi i Produktit

Plasmon – Pappa Lattea Biskota (6m+)

Biskotat Pappa Lattea me një shije të ëmbël dhe të këndshme, janë të përshtatshme për ta lënë fëmijën tuaj të zbulojë shije të reja.

Karakteristikat : 

 • Ushqyese
 • Burimi i proteinave të qumështit dhe drithërave
 • Me kalcium, vitamina C dhe B
 • Shije delikate dhe e ëmbël
0/5 (0 Reviews)
Firma

Plasmon

Mosha

Fëmijë

Forma

Biskota

Sasia

275gr

NutrientëtMesatarja për gram.
FATS: 6.0 G OF WHICH:
SATURATED FATTY ACIDS:
2.4 G
CARBOHYDRATES (PD): 70.1 G OF WHICH:
SUGARS:
31.2 G
FIBERS:
1.8 G
PROTEINS:14.5 G
SALT:
0.3 G
VITAMIN A:
400 MCG
VITAMIN D:
5 MCG
VITAMIN E:
4.5 MG
C VITAMIN:50 MG
THIAMINE (VITAMIN B1)1.4 MG
RIBOFLAVIN (VITAMIN B2):
1.5 MG
NIACIN (VITAMIN B3):11 MG
VITAMIN B6:
0.6 MG
FOOTBALL:
400 MG
PHOSPHORUS:300 MG
IRON:
8 MG
mg - miligram,
mcg - microgram,
Lista e përbërësve
Wheat flour , Plasmon biscuit (20%) ( wheat flour , sugar, vegetable oils (palm from sustainable cultivation, olive), skimmed milk powder , Plasmon supplement ( milk protein ), dietary fiber (inulin), raising agents ( ammonium hydrogen carbonate, sodium hydrogen carbonate, monopotassium tartrate), barley malt , mineral salts, flavorings, vitamins), skimmed milk powder (19%), sugar, whole milk powder (4%), palm oil from sustainable crops, barley malt , maltodextrin, mineral salts (calcium, phosphorus, iron), milk proteins , vitamins.
0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Plasmon – Pappa Lattea Biskota (6m+)”

LART