Plasmon – Pappa Completa, pure me perime, mish dhe makarona (6m+)

560 Lekë

Plasmon – Pappa Completa, pure me perime, mish dhe makarona (6m+)

In stock

Përshkrimi i Produktit

Plasmon – Pappa Completa, pure me perime, mish dhe makarona (6m+)

Ushqimi i homogjenizuar i bebeve Plasmon Pappa Complete Perime, Mish dhe Makarona është një produkt i indikuar që nga fillimi i shkëputjes nga gjiri (përveç rasteve kur këshillohet ndryshe nga pediatri).

Cilësi e garantuar Oasis in Growth, me mish dhe perime të zgjedhura.

Për Plasmon, ushqyerja e të vegjëlve ka nevojë për vëmendjen më të madhe dhe për këtë arsye Plasmon Pappa Completa e prodhuar në Itali ofron vetëm përbërës të cilësisë së lartë, të zgjedhur dhe të kombinuar me kujdes në receta të thjeshta, gati për t’u shijuar, të balancuara nga ana e vlerave ushqyese dhe me pak natrium.

Udhëzime mbi përdorimin

Ngrohni ushqimin e gatshëm për fëmijë në një banjo mari.

Shërbejeni në një enë ose konsumojeni direkt nga kavanozi.

Produkti duhet të ruhet në një vend të thatë larg burimeve të nxehtësisë.

Kujdes! Nëse nuk përdoret plotësisht, duhet të mbyllet sërish, të ruhet në frigorifer dhe të konsumohet brenda 24 orëve.

 

 

Firma

Plasmon

Mosha

6m+

Forma

Kavanoz

Sasia

2x380g

Mosha e fëmijës

6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12+

Cooking water, vegetables (39%) (carrots 15.5%, potatoes 15.5%, green beans 4%, courgettes 4%), ham (8%)*, corn starch, Plasmon Gemmine type baby pasta (3 %) (wheat flour, mineral salts (calcium, iron), vitamins B1, B2, B6, PP), sunflower oil.

* uncured leg of pork
No added salt
Contains gluten

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Plasmon – Pappa Completa, pure me perime, mish dhe makarona (6m+)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART