Plasmon – Oriz (4m+)

(2 përshtypje mbi produktin)

280 Lekë

300gr.

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Plasmon Bebiriso është ideale për të futur foshnjen tuaj në botën e përtypjes në sajë të madhësisë së saj.

 • I pasur me kalcium dhe vitamina B.
 • I lehtë për tu gëlltitur
 • Shije të lehta dhe delikate
 • Përgatitet për 6 minuta
Firma

Plasmon

Mosha

Fëmijë

Forma

Kuti

Sasia

300gr

WHAT IT CONTAINS
Rice flour, calcium lactate, emulsifier: mono-diglycerides of fatty acids, vitamins (B1, B3, B6).

It may contain traces of: Lupine

For allergens see the ingredients in bold

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
2 përshtypje për Plasmon – Oriz (4m+)
 • Xheni M. (blerës i verifikuar)

  Vajza ime i pelqen dhe une jam e sigurt qe ajo po merr vlerat e duhura ushqimore.

 • Enejda R. (blerës i verifikuar)

  Sme besohet qe e mora miellin e orizit per vajzen kaq lire edhe pa u lodhur deri larg
  Faleminderit ??

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART