Plasmon – Mish viçi i homogjenizuar (4m+)

530 Lekë

(Homogenized Beef)

In stock

Përshkrimi i Produktit

Plasmon – Mish viçi (4m+)

Mish viçi me drithëra konsumohet gjatë periudhës së heqjes së gjirit dhe është një mish me shije të këndshme dhe të shijshme.

 • Pa kripë të shtuar
0/5 (0 Reviews)
Firma

Plasmon

Mosha

Fëmijë

Forma

Kavanoz

Sasia

2x80gr

NutrientëtMesatarja për 100gr
FATS NOT EXCEEDING: 2.5 G OF WHICH:
SATURATED FATTY ACIDS:
1.7G
CARBOHYDRATES (PD): 7.4 G OF WHICH:
SUGARS:
0.1 G
PROTEINS:6.0 G
SALT:
0.08 G
mg - miligram,
mcg - microgram,
Lista e përbërësve
Cooking water, beef (30%), corn starch, rice flour (2%), concentrated lemon juice.
0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Plasmon – Mish viçi i homogjenizuar (4m+)”

LART