Plasmon – Mish qingji (6m+)

390 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Plasmon – Mish qingji (4m+)

Mish qingji i homogjenizuar dhe drithëra është ushqimi i përshtatshëm për fëmijën tuaj pas periudhës së ndërprerjes së gjirit.

 • Prerje të zgjedhura të mishit
 • Pa kripë të shtuar
0/5 (0 Reviews)
Firma

Plasmon

Mosha

Fëmijë

Forma

Kavanoz

Sasia

2x80gr

NutrientëtMesatarja për 100gr
FATS NOT EXCEEDING: 3.1 G OF WHICH:
SATURATED FATTY ACIDS:
1.6G
CARBOHYDRATES (PD): 8.0 G OF WHICH:
SUGARS:
0.1 G
PROTEINS:6.7 G
SALT:
0.07 G
mg - miligram,
mcg - microgram,
Lista e përbërësve
Cooking water, lamb meat (30%), rice flour (10%), concentrated lemon juice.
0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Plasmon – Mish qingji (6m+)”

LART