Plasmon – Mish kali (6m+)

530 Lekë

(Homogenized Horse Meat)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Plasmon – Homogenized Horse Meat (6m+)

Mish kali i homogjenizuar dhe me drithëra ka një shije të këndshme, ideale për të ndryshuar dietën e foshnjës tuaj. Vetëm prerjet më të mira të mishit, të ziera. Rekomandohet nga 6 muaj, vetëm nëse këshillohet ndryshe nga pediatri.

 • Pa kripë të shtuar
Firma

Plasmon

Mosha

Fëmijë

Forma

Kavanoz

Sasia

2x80gr

Cooking water, horse meat (30%), rice flour (10%), concentrated lemon juice.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Plasmon – Mish kali (6m+)”

LART