Plasmon – Mish gjeldeti (4m+)

425 Lekë

(Tacchino)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Plasmon – Mish gjeldeti (4m+)

Mishi i gjelit të detit i homogjenizuar: 100% natyral nga Plasmon dhe prodhuar në Itali. Prerje të zgjedhura të mishit.

 • 0% kripë e shtuar
 • 0% niseshte të shtuar
 • Pa ngjyrues dhe konservantë

Përbërësit natyralë:

 • 100% përbërës natyralë
 • me prerje të përzgjedhura të mishit
0/5 (0 Reviews)
Firma

Plasmon

Mosha

Fëmijë

Forma

Kavanoz

Sasia

2x80gr

NutrientëtMesatarja për 100gr
FATS NOT EXCEEDING: 2.5 G OF WHICH:
SATURATED FATTY ACIDS:
0.9G
CARBOHYDRATES (PD): 7.2 G OF WHICH:
SUGARS:
0.1 G
PROTEINS:7.0 G
SALT:
0.08 G
mg - miligram,
mcg - microgram,
Lista e përbërësve
Cooking water, turkey meat (30%), rice flour (10%), concentrated lemon juice.
0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Plasmon – Mish gjeldeti (4m+)”

LART