Plasmon – Miks perimesh (4m+)

255 Lekë

Mixed vegetables

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Plasmon – Miks perimesh (4m+)

Ushqimi për fëmijë me perime miks kombinon shijen e këndshme të patateve, fasuleve, spinaqit dhe karrotave. Ideal për të lënë fëmijën tuaj të shijojë kombinime të reja në shijen e ushqimeve.

 • Pa kripë të shtuar
0/5 (0 Reviews)
Firma

Plasmon

Mosha

Fëmijë

Forma

Kavanoz

Sasia

2x80gr

NutrientëtMesatarja për 100gr
FATS NOT EXCEEDING: 0.2 G OF WHICH:
SATURATED FATTY ACIDS:
0.0 G
CARBOHYDRATES (PD): 10.0 G OF WHICH:
SUGARS:
0.9 G
PROTEINS:1.0 G
SALT:
0.03G
mg - miligram,
mcg - microgram,
Lista e përbërësve
Vegetables (70%) (potatoes 33%, green beans 20%, spinach 7%, carrots 5%, zucchini 5%), cooking water.
0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Plasmon – Miks perimesh (4m+)”

LART