Plasmon – Merende me qumësht dhe vanilje (6m+)

450 Lekë

In stock

Përshkrimi i Produktit

Plasmon – Merende me qumësht dhe vanilje (6m+)

Merende me qumësht dhe vanilje në një konsistence kremi​​ të butë dhe të shijshëm. Është projektuar për të shoqëruar fëmijën tuaj për të zbuluar shije të reja.

 • Qumështi i mbledhur brenda 24 orëve nga mjelja, për të garantuar cilësinë më të mirë
 • Pa ngjyrues dhe konservantë
 • Pas hapjes të konsumohet brenda 24 orëve. Ruhet në frigorife.
0/5 (0 Reviews)
Firma

Plasmon

Mosha

Fëmijë

Forma

Kavanoz

Sasia

240gr

NutrientëtMesatarja për 100gr
CARBOHYDRATES (PD): 16.0 G OF WHICH:
SUGARS:
14 G
FATS: 3.0 G OF WHICH:
SATURATED FATTY ACIDS:
2.0 G
PROTEIN0.7 G
SALT0.1 G
mg - miligram,
mcg - microgram,
Lista e përbërësve
Milk (87%), sugar, tapioca starch, thickeners: locust bean gum and guar gum, natural vanilla flavoring (0.12%)
0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Plasmon – Merende me qumësht dhe vanilje (6m+)”

LART