Plasmon – Makarona për fëmijë (6m+)

(3 përshtypje mbi produktin)

230 Lekë

340gr.

Zgjidh formën e preferuar të makaronave:

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Makarona të lehta për tu gëlltitur dhe ideale për futjen e foshnjes suaj në botën e përtypjes falë madhësisë së tyre.

 • Të pasura me kalcium, hekur dhe vitamina B.
 • Ideale për tu kombinuar me djathë, perime, mishra sipas dëshirës.
 • Përgatiten për 4 minuta.
0/5 (0 Reviews)

Info. Shtesë

Firma

Plasmon

Mosha

Fëmijë

Forma

Kuti

Sasia

340gr

Lloji

Anellini, Astrini, Fili D'Angelo, Gemmine, Pokerina, Puntine, Stelline

WHAT IT CONTAINS
Rice flour, diastased rice flour, dietary fiber (inulin), mineral salts (calcium, phosphorus), vitamins.

It may contain traces of milk

For allergens see the ingredients in bold

Nutritional values

average values ​​for 100 g
Energiakcal:

372 / kJ 1578

Fat: 1.3 g of which:
Saturated fatty acids:

0.5 g

Carbohydrates (pd): 82 g of which:
Sugars:

1.5 g
Fiber:

3.2 g
Protein:

6.5 g
Salt 0.01 g:

C vitamin:

45 mg
Thiamin (vitamin B1):

1 mg
Riboflavin (Vitamin B2):

1.4 mg
Niacin (Vitamin B3):

15 mg
Vitamin B6:

0.7 mg
Pantothenic acid:

4.4 mg
Football:

550 mg
Phosphorus:

400 mg
0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
3 përshtypje për Plasmon – Makarona për fëmijë (6m+)
 • (blerës i verifikuar)

  Zgjedhja e duhur per pastat e para te bebes

 • Te preferuarat e bebushes time .

 • (blerës i verifikuar)

  shume te mira si pasta e pare dhe shume te lehta per tu pergatitur

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART