Plasmon – Makarona për fëmijë (4m+)

230 Lekë

320gr.

Zgjidh formën e preferuar të makaronave:

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Makarona të lehta për tu gëlltitur dhe ideale për futjen e foshnjes suaj në botën e përtypjes falë madhësisë së tyre.

 • Të pasura me kalcium, hekur dhe vitamina B.
 • Ideale për tu kombinuar me djathë, perime, mishra sipas dëshirës.
 • Përgatiten për 4 minuta.
0/5 (0 Reviews)

Info. Shtesë

Firma

Plasmon

Mosha

Fëmijë

Forma

Kuti

Sasia

340gr

Lloji

Forellini, Sabbiolina

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Plasmon – Makarona për fëmijë (4m+)”

LART