Plasmon – Makarona Maccheroncini (10m+)

280 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Plasmon – Makarona Maccheroncini (10m+)

Makaronat Maccheroncini janë ideale për madhësine e tyre dhe i mëson fëmijët të hanë si “të mëdhenj”, sepse riprodhon brumin e të rriturve në madhësinë dhe sasinë e duhur për fëmijë.

 • Ideale për të mësuar përtypjen – nga mielli i butë i grurit dhe bollgur i grurit të ngurtë
 • Shije dhe formate ideale – Për pjatat e para me makarona delikatesisht të shijshme
 • Ushqyes… sigurisht!
 • Me kalcium, hekur dhe vitamina B.
 • Gati për 5 minuta
Firma

Plasmon

Mosha

Fëmijë

Mosha e fëmijës

10, 11, 12, 12+

Sasia

340gr

Durum wheat semolina (49.8%), Wheat flour (49.7%), Calcium carbonate, Fumarate iron, Niacin, Riboflavin
Vitamin B6, Thiamine

It may contain traces of soy, milk, lupine and egg
CONTAINS GLUTEN

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Plasmon – Makarona Maccheroncini (10m+)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART