Plasmon – Lentils with carrots (8m+)

290 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Plasmon – Lentils with carrots (8m+)

Thjerrëzat e homogjenizuara me karrota janë ideale për ta lënë fëmijën tuaj të shijojë bishtajat dhe të ndryshojë shijen e ushqimit të tyre. Thjerrëzat me karrota përfaqësojnë një burim alternativ të proteinave si pjesë e një diete të larmishme.

 • Pa kripë të shtuar

 

0/5 (0 Reviews)
Firma

Plasmon

Mosha

Fëmijë

Forma

Kavanoz

Sasia

2x80gr

NutrientëtMesatarja për 100gr
FATS NOT EXCEEDING: 0.2 G OF WHICH:
SATURATED FATTY ACIDS:
0.0 G
CARBOHYDRATES (PD): 6.5 G OF WHICH:
SUGARS:
0.5 G
PROTEINS:2.4 G
SALT:
0.04G
mg - miligram,
mcg - microgram,
Lista e përbërësve
Cooking water, lentils (20%), carrots (8%), rice flour, concentrated lemon juice, May contain traces of gluten.
0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Plasmon – Lentils with carrots (8m+)”

LART