Plasmon – Legumes And Vegetables (6m+)

255 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Plasmon – Legumes And Vegetables (6m+)

Bishtajat dhe perimet janë ideale për ta lënë fëmijën tuaj të ndryshojë shijen e ushqimit të tyre. Përvecse të shijshme janë dhe tepër ushqyese për shëndetin e fëmijës suaj.

 • Pa sheqer të shtuar

 

Firma

Plasmon

Mosha

Fëmijë

Forma

Kavanoz

Sasia

2x80gr

NutrientëtMesatarja për 100gr
FATS NOT EXCEEDING: 0.3 G OF WHICH:
SATURATED FATTY ACIDS:
0.1 G
CARBOHYDRATES (PD): 9.2G OF WHICH:
SUGARS:
1.4 G
PROTEINS:1.8 G
SALT:
0.02 G
mg - miligram,
mcg - microgram,
Lista e përbërësve
Cooking water, legumes (peas, green beans) (35%), vegetables (potatoes, carrots, spinach) (20%), corn starch, rice flour.
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Plasmon – Legumes And Vegetables (6m+)”

LART