Plasmon – Krem 4 Drithera (4m+)

540 Lekë

230gr.

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Kremi 4 Drithërat Plasmon është i përshtatshëm për të ndryshuar shijen e ushqimit të foshnjes në sajë të përzierjes së orizit, grurit, elbit dhe tërshërës. Ka një konsistencë kremoze.

 • Burim i fibrave, i pasur me kalcium dhe vitamina B.
 • Shije delikate dhe e lehtë.
 • Nuk ka nevojë për zierje.
Firma

Plasmon

Mosha

Fëmijë

Forma

Kuti

Sasia

230gr

WHAT IT CONTAINS
Rice flour, diastased rice flour, dietary fiber (inulin), mineral salts (calcium, phosphorus), vitamins.

It may contain traces of milk

For allergens see the ingredients in bold

Nutritional values

average values ​​for 100 g
Energiakcal:

372 / kJ 1578

Fat: 1.3 g of which:
Saturated fatty acids:

0.5 g

Carbohydrates (pd): 82 g of which:
Sugars:

1.5 g
Fiber:

3.2 g
Protein:

6.5 g
Salt 0.01 g:

C vitamin:

45 mg
Thiamin (vitamin B1):

1 mg
Riboflavin (Vitamin B2):

1.4 mg
Niacin (Vitamin B3):

15 mg
Vitamin B6:

0.7 mg
Pantothenic acid:

4.4 mg
Football:

550 mg
Phosphorus:

400 mg
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Plasmon – Krem 4 Drithera (4m+)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART