Plasmon – Homogenized Veal and Chicken ( 6m+)

425 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Plasmon – Homogenized Veal and Chicken ( 6m+)

Ushqimi për fëmijë me mish pule dhe viçi e drithëra kombinon shijen delikate të pulës me atë të viçit dhe është i përshtatshëm për ndryshimin e dietës së foshnjës tuaj. Vetëm në rast se tregohet ndryshe nga pediatri.

 • Pa kripë të shtuar

https://farmacialoreto.it/plasmon-omogeneizzato-di-carne-vitello-e-pollo-2x80g

Firma

Plasmon

Mosha

Fëmijë

Forma

Kavanoz

Sasia

2x80gr

NutrientëtMesatarja për 100gr
FATS NOT EXCEEDING: 2.5 G OF WHICH:
SATURATED FATTY ACIDS:
0.9 G
CARBOHYDRATES (PD): 6.5 G OF WHICH:
SUGARS:
0.1 G
PROTEINS:6.0 G
SALT:
0.08 G
mg - miligram,
mcg - microgram,
Lista e përbërësve
Cooking water, chicken meat (22%), veal meat (8%), corn starch, rice flour (2%), concentrated lemon juice
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Plasmon – Homogenized Veal and Chicken ( 6m+)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART