Plasmon – Homogenized Cooked Ham (4m+)

425 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Plasmon – Homogenized Cooked Ham (4m+)

Proshuta e homogjenizuar me drithëra është krijuar posaçërisht për ushqimin e foshnjave pa nitrite dhe nitrate, si dhe polifosfate, të cilat janë të ndaluara me ligj në ushqimin për fëmijë.

 • Pa kripë të shtuar
 • Vetëm prerjet më të mira, të zgjedhura për një përmbajtje të saktë të proteinave

 

Firma

Plasmon

Mosha

Fëmijë

Forma

Kavanoz

Sasia

2x80gr

NutrientëtMesatarja për 100gr
CARBOHYDRATES (PD): 6.5 G
PROTEINS:6.2 G
SALT:
0.075 G
mg - miligram,
mcg - microgram,
Lista e përbërësve
Cooking water; ham * (30%); cornstarch; rice flour (2%); concentrated lemon juice.
* Pork leg does not mature.
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Plasmon – Homogenized Cooked Ham (4m+)”

LART