Plasmon – Djathë i shkrirë dhe Parmigiano Reggiano (4m+)

570 Lekë

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Plasmon – Djathë i shkrirë dhe Parmigiano Reggiano

Djathi i shkrirë i homogjenizuar dhe Parmigiano Reggiano përmban Parmigiano Reggiano ka një shije të këndshme, të përshtatshme për të ndryshuar shijen e ushqimit të foshnjës tuaj.

 • Delikatësisht e shijshme.
 • Ushqyes … sigurisht!
 • Me proteina të kalciumit dhe qumështit.
Firma

Plasmon

Mosha

Fëmijë

Forma

Kuti

Sasia

2x80gr

Vlerat ushqyeseMesatarja për 100g
POWER590KJ / 141 KCAL
FAT7.5 gr
OF WHICH
SATURATED FATTY ACIDS
5.5 G
CARBOHYDRATES (PD): 6.0 G
OF WHICH
SUGARS
0.0 G
PROTEINS (N X 6.25)

12.4 G
SALT
0.9 G
FOOTBALL430 MG
Lista e përbërësve
Water, cheeses ( milk , lactic ferments, salt, rennet) (40%, of which Parmigiano Reggiano 20%, equivalent to 8% of the finished product), corn starch, acidity regulators: sodium citrate, potassium citrate.
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Plasmon – Djathë i shkrirë dhe Parmigiano Reggiano (4m+)”

LART