Plasmon – Djathë i shkrirë dhe Mozzarella (4m+)

455 Lekë

In stock

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Plasmon – Djathë i shkrirë dhe Mozzarella (4m+)

Djathi i shkrirë së bashku me Mozarella-n nga Plasmon është alternativa më e mirë për ta përfshirë djathin në dietën ditore të fëmijës suaj duke siguruar kështu dhe një shije të përkryer.

 • Shije delikate
 • Ushqyese
 • Me proteina kalciumi dhe qumështi
0/5 (0 Reviews)
Firma

Plasmon

Mosha

Fëmijë

Forma

Kavanoz

Sasia

2x80gr

NutrientëtMesatarja për 100gr
FATS: 6.3 G OF WHICH:
SATURATED FATTY ACIDS:
4.6G
CARBOHYDRATES (PD): 5.5 G OF WHICH:
SUGARS:
0.0 G
PROTEINS:11.6 G
SALT:
0.9 G
FOOTBALL:
400 MG
mg - miligram,
mcg - microgram,
Lista e përbërësve
Water, cheeses ( milk , lactic ferments, salt, rennet) (40%, of which 50% Mozzarella, equivalent to 20% of the finished product), corn starch, acidity regulators: sodium citrate, potassium citrate.
0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Plasmon – Djathë i shkrirë dhe Mozzarella (4m+)”

LART