Plasmon – Complete Vegetable Porridge with Veal and Rice Flour (6m+)

450 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Plasmon – Complete Vegetable Porridge with Veal and Rice Flour (6m+)

Supa me mish vici, perime dhe miell orizi është një ushqim me vlera ushqimore të balancuara e cila përgatitet gjithashtu vetëm në disa hapa të thjeshtë.

Karakteristikat : 

 • Pa kripë të shtuar
 • Me vlera ushqyese
 • Burim proteinash
 • Sasi e  vogël natriumi
 • Shije e këndshme
0/5 (0 Reviews)
Firma

Plasmon

Mosha

Fëmijë

Forma

Kavanoz

Sasia

200gr

NutrientëtMesatarja për 100gr
FATS NOT EXCEEDING: 2.5 G OF WHICH:
SATURATED FATTY ACIDS:
0.2G
CARBOHYDRATES (PD): 9.5 G OF WHICH:
SUGARS:
2.0 G
PROTEINS:2.4 G
SALT:
0.04 G
mg - miligram,
mcg - microgram,
Lista e përbërësve
Cooking water, vegetables (39%) (potatoes 14%, carrots 14%, green beans 7%, peas 4%), veal (8%), rice flour (3%), corn starch, sunflower oil .
0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Plasmon – Complete Vegetable Porridge with Veal and Rice Flour (6m+)”

LART