Plasmon – Complete gruel Vegetables Pastina Beef (6m+)

450 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Plasmon – Complete gruel Vegetables Pastina Beef (6m+)

Supe mëshqerre dhe makarona është një ushqim me vlera ushqimore të balancuara e cila përgatitet gjithashtu vetëm në disa hapa të thjeshtë.

Karakteristikat : 

 • Pa kripë të shtuar
 • Me vlera ushqyese
 • Burim proteinash
 • Sasi e  vogël natriumi
 • Shije e këndshme
Firma

Plasmon

Mosha

Fëmijë

Forma

Kavanoz

Sasia

380g

NutrientëtMesatarja për 100gr
FATS NOT EXCEEDING: 2.5 G OF WHICH:
SATURATED FATTY ACIDS:

0.2G
CARBOHYDRATES (PD): 9.5 G OF WHICH:
SUGARS:

2.0 G
PROTEINS:
4.2 G
SALT:

0.04 G
mg - miligram,
mcg - microgram,
Lista e përbërësve
Cooking water, vegetables (39%) (15.5% carrots, potatoes 15.5%, 4% green beans, zucchini 4%), beef (8%), corn starch, pasta for children Plasmon type Gemmine ( 3%) ( Wheat flour , mineral salts (calcium, iron), vitamins B1, B2, B6, PP), sunflower oil.
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Plasmon – Complete gruel Vegetables Pastina Beef (6m+)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART