Plasmon – Complete baby food Vegetables Pastina Cooked ham (6m+)

450 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Plasmon – Complete baby food Vegetables Pastina Cooked ham (6m+)

Supa me është perime dhe proshutë është një ushqim me vlera ushqimore të balancuara e cila përgatitet gjithashtu vetëm në disa hapa të thjeshtë.

Karakteristikat : 

 • Pa kripë të shtuar
 • Me vlera ushqyese
 • Burim proteinash
 • Sasi e  vogël natriumi
 • Shije e këndshme
0/5 (0 Reviews)
Firma

Plasmon

Mosha

Fëmijë

Forma

Kavanoz

Sasia

2x190gr

NutrientëtMesatarja për 100gr
FATS NOT EXCEEDING: 2.5 G OF WHICH:
SATURATED FATTY ACIDS:
0.2G
CARBOHYDRATES (PD): 9.5 G OF WHICH:
SUGARS:
2.0 G
PROTEINS:2.1 G
SALT:
0.10 G
mg - miligram,
mcg - microgram,
Lista e përbërësve
Cooking water, vegetables (39%) (carrots 15.5%, potatoes 15.5%, green beans 4%, courgettes 4%), ham (8%) *, corn starch, Plasmon baby pasta type Gemmine (3 %) (Wheat flour, mineral salts (calcium, iron), vitamins B1, B2, B6, PP), sunflower oil.
0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Plasmon – Complete baby food Vegetables Pastina Cooked ham (6m+)”

LART