Plasmon – Carrot (4m+)

255 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Plasmon – Carrot (4m+)

Karrota 100% natyrale nga Plasmon. Vetëm perime të zgjedhura dhe pa kripë të shtuar.

• 0% kripë e shtuar
• 0% niseshte të shtuar
• pa ngjyra dhe ruajtës.

Përbërësit natyralë:
• 100% përbërës natyralë
• me perime të zgjedhura

https://www.plasmon.it/product/100063200074/carota

Firma

Plasmon

Mosha

Fëmijë

Forma

Kavanoz

Sasia

2x80gr

NutrientëtMesatarja për 100gr
FATS NOT EXCEEDING: 0.3 G OF WHICH:
SATURATED FATTY ACIDS:
<0.1 G
CARBOHYDRATES (PD): 8.0 G OF WHICH:
SUGARS:
4.4 G
PROTEINS:0.6 G
SALT:
0.2G
mg - miligram,
mcg - microgram,
Lista e përbërësve
Carrots (90%), cooking water
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Plasmon – Carrot (4m+)”

LART