Plasmon – Çaj Finoku

530 Lekë

(24 bustina)

In stock

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Çaji i Finokut Plasmon, i përgatitur me ekstraktin e farave të finokut i zgjedhur me kujdes dhe i kontrolluar, përfaqëson një pije të përshtatshme për të gjithë familjen.

 • Shije delikate dhe aromatike – me ekstrakt të farërave të finokut së thatë dhe të përgatitur me kujdes
 • E përshtatshme për qetësimin e dhimbjeve të barkut tek foshnjat
 • Një përqafim në një gjest – e tretshme në çast
Firma

Plasmon

Mosha

Fëmijë

Forma

Bustina

Sasia

24

Saccharose, dextrose, dry extract of fennel seeds (6.1%), maltodextrins.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Plasmon – Çaj Finoku”

LART

×