Plasmon – Biskota me kakao (12m+)

390 Lekë

240gr.

In stock

Përshkrimi i Produktit

Një recetë e përgatitur për të kënaqur kuriozitetin dhe dëshirën e fëmijës suaj për shijet e reja. Me vitamina dhe kripëra minerale të zgjedhura. Shkrihet në gojë dhe në qumësht.

Pa vaj palme. Me 6 mini porcione që mund ti mbash me vete kudo.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Plasmon

Mosha

Fëmijë

Forma

Kuti

Sasia

240gr

WHAT IT CONTAINS
Cereal flour ( wheat , oats , barley , rice, corn, rye ), sugar, sunflower oil, low-fat cocoa (3%) (contains soy ), chocolate (sugar, low-fat cocoa powder, cocoa butter, emulsifier: lecithin of soya ), skimmed milk powder, raising agents (ammonium carbonate, sodium hydrogen carbonate, disodium diphosphate), barley malt extract , calcium carbonate, emulsifier: sunflower lecithin, flavorings, iron fumarate, zinc sulphate, niacin , vitamin E, riboflavin, thiamin, vitamin B6, vitamin A, folic acid, vitamin K, vitamin B12.

For allergens see the ingredients in bold . May contain traces of nuts.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Plasmon – Biskota me kakao (12m+)”

LART