Plasmon – Biscottino Granulato, pa gluten (4m+)

1,220 Lekë

In stock

Përshkrimi i Produktit

Plasmon – Biscottino Granulato

 • Biskota te bluara pa gluten.
 • Janë një zgjidhje adekuate për fillimin e shkëputjes nga gjiri.
 • Të bluara imët; tretet deri në thërrimen e fundit dhe kalojnë shkëlqyeshëm nga biberoni.
 • 100% miell orizi italian.
 • Pa gluten, vezë ose gjalpë.
 • Me hekur, kalcium dhe vitamina.
Firma

Plasmon

Mosha

Fëmijë

Forma

Biskota

Sasia

2×374 gr

Rice flour (rice flour (22%) and diastased rice flour (10%)), Corn starch, Sugar, Sunflower oil, Skimmed milk powder, Potato starch, Leavening agent: ammonium bicarbonate, Calcium phosphate , Calcium carbonate, Aroma, Iron fumarate, Niacin, Riboflavin, Thiamine, Vitamin B6, May contain traces of lupine, GLUTEN FREE

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Plasmon – Biscottino Granulato, pa gluten (4m+)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART