Plasmon – Beef and Chicken (6m+)

390 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Plasmon – Beef and Chicken (6m+)

Mish viçi dhe pulë me drithëra kombinojnë shijen delikate të pulës me atë më të shijshme të viçit dhe është një alternativë shumë e mirë për të ndryshuar shijen e ushqimit të foshnjës tuaj. Mishi është një ushqim i rëndësishëm tek fëmijët. Produktet e mishit të homogjenizuar të Plasmon janë krijuar për t’i siguruar fëmijës proteina me vlerë të lartë biologjike që vijnë ekskluzivisht nga mishi. Mishi gatuhet me avull dhe kjo lejon që vetitë ushqyese të ushqimit të mbahen në mënyrën më të mirë të mundshme.

 • Ato nuk përmbajnë ngjyra dhe ruajtës.
 • Pa kripë të shtuar

 

Firma

Plasmon

Mosha

Fëmijë

Mosha e fëmijës

6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12+

Forma

Kavanoz

Sasia

2x80gr

NutrientëtMesatarja për 100gr
FATS NOT EXCEEDING: 2.5 G OF WHICH:
SATURATED FATTY ACIDS:
1.0G
CARBOHYDRATES (PD): 8.2 G OF WHICH:
SUGARS:
0.1 G
PROTEINS:6.8 G
SALT:
0.08 G
mg - miligram,
mcg - microgram,
Lista e përbërësve
Cooking water, meat (30%) (beef (15%), chicken (15%)), rice flour (10%), concentrated lemon juice.
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Plasmon – Beef and Chicken (6m+)”

LART