Pizeta Pharma – Iside 22 (ovula)

1,700 Lekë

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Kategoria: Firma:

Përshkrimi i Produktit

E dobishme në parandalimin dhe profilaksinë e përsëritjeve të infeksioneve bakteriale dhe mykotike uro-vaginale.

Produkt për përdorim vaginal i indikuar për trajtimin, për parandalimin  dhe në profilaksinë e përsëritjes së infeksioneve bakteriale dhe mykotike uro-vaginale. ISIDE 22 indikohet në të gjitha rastet e ndryshimit të përkohshëm të balancës mikrobiale uro-vaginale, lehtëson rivendosjen e kushteve fiziologjike të vaginës, duke neutralizuar rritjen e mikroorganizmave të dëmshëm përgjegjës për vaginite jo specifike.

Mënyra e përdorimit:

Aplikohet në darkë para se të flini, duke qëndruar në pozicion shtrirë dhe duke vendosur kapsulën thellë në vaginë. Për të lehtësuar vendosjen mund të lagni pak kapsulën. Këshillohet një kapsulë në ditë. Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar.

Kujdes: Produkti është për përdorim vaginal. Mos e gëlltisni.

Firma

Pizeta Pharma

Forma

Ovula

Sasia

7

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Pizeta Pharma – Iside 22 (ovula)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART