Zbritje

Pingo – Pelena Ekologjike

(14 përshtypje mbi produktin)

855 Lekë1,575 Lekë

(Pingo Diapers)

Në 6 madhësi sipas peshës.

 • Newborn (1) – E përshtatshme për 2-5kg.
 • Mini (2) – E përshtatshme për 3-6kg.
 • Midi (3) – E përshtatshme për 4-9kg.
 • Maxi (4) – E përshtatshme për 7-18kg.
 • Junior (5) – E përshtatshme për 11-25kg.
 • XL (6) – E përshtatshme për 15-30kg.

Përshkrimi i Produktit

Pingo – Pelena Ekologjike

Pelenat Pingo janë formuluar posaçërisht për lëkurën delikate dhe prirjet atopike, duke i bërë ato të sigurta në përdorim  për të vegjlit tuaj. Përbërja e tyre i bën ato shumë absorbuese duke përthithur shpejt dhe duke bllokuar gjithashtu dhe lagështinë deri në 12 orë gjë e cila e ndihmon fëmijën tuaj të qëndrojë i thatë gjatë ditës ose natës. Nuk ka rëndësi pesha ose madhësia e foshnjës tuaj, pelenat Pingo kanë gjashtë madhësi në dispozicion duke filluar nga të sapolindurit deri në 23 kilogramë, për t’iu përshtatur nevojave tuaja. Përshtaten sipas masës, lejojnë fleksibilitet maksimal dhe liri në lëvizje. Të buta, të holla dhe shumë përthithëse duke i dhuruar ndjesi komforti foshnjës tuaj.

 • Të testuara dermatologjikisht
 • Pelena ekologjike
 • Pa aromë
 • Pa klorinë
 • Pa ftalate
 • Pa karbon
 • Pa PVC

Info. Shtesë

Firma

Pingo

Mosha

Fëmijë

Forma

Pelena

Madhësia

Newborn (27 pelena), Mini (42 pelena), Midi (44 pelena), Maxi (40 pelena), Junior (36 pelena), XL (32 pelena)

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
14 përshtypje për Pingo – Pelena Ekologjike
 • Tea M.

  perthithje maksimale, asnje irritim ne lekuren e bebit duke mos pasur nevoje perdorimin e kremrave kunder irritimeve dhe skuqjes

 • Klajdi C. (blerës i verifikuar)

  E para qe kam nje vit qe bej porosite mujore per vajzen tek farmacity, dhe s’me ka dale nje produkt I vetem qe te kem pakenaqesi deri me sot. Keto pelenat jane fantastike, super te buta dhe higjienike, me perberes te cilesise maksimale, nuk irritojne dhe rrine rehatshem ne trup.

 • Siltana Z. (blerës i verifikuar)

  Super cilesi!

 • Mirela M.

  Perthithja maximale, shume te buta per lekuren e bebit .

 • olketa t. (blerës i verifikuar)

  Perthithje maksimale ,nuk deperton jasht, cmimi i arsyeshem .👍👍👍

 • Ira H.

  Super pelena

 • Jonida T. (blerës i verifikuar)

  I porosis çdo muaj tek farma city dhe ofrojne super sherbim. Pelenat i rekomandoj per te gjithe ato nena qe foshnja i ka shfaqur alergji me
  pelena te tjera. Perthithje maksimale dhe nuk irriton lekuren.

 • Eris I. (blerës i verifikuar)

  Super

 • Anxhela A.

  Super cilesi

 • Anxhela A.

  Perthithje maksimale, asnje irritim te lekures

 • Anxhela A.

  Mjaft e kenaqur

 • Berna G. (blerës i verifikuar)

  Super cilesi

 • Desarta S. (blerës i verifikuar)

  Perthithje maksimale!

 • Elisa Z. (blerës i verifikuar)

  Pelenat me te mira per te sapolindurit. I rekomandoj plotesisht.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART